Про компанію

ТОВ «ІНТЕР-ГТВ» (Білоцерківський завод ГТВ) - одне з найбільших підприємств нафтохімічної галузі України та країн СНД і одне з найбільших підприємств міста Біла Церква.

«Білоцерківський завод гумових технічних виробів» був введений у дію в 1976 році в складі «Виробничого об'єднання шин та гумоазбестових виробів (БПО шин і РАІ)».

Будівництво «БПО шин і РАІ» було розпочато у 1965 р. 32 організації країни проектували об'єкти об'єднання, десятки промислових підприємств поставляли йому матеріали та обладнання. Перша черга об'єднання була пущена у 1972 році. Річний обсяг виробництва за проектом був 170800000 руб.

Будівництво заводу ГТВ почалося у 1972 році та тривало протягом 3-х років. Проектними рішеннями передбачалося створення підприємства високої продуктивності праці та культури виробництва.

Завод гумотехнічних виробів спеціалізується на випуску формових та неформових виробів, пасів клинових приводних, вентиляторних, варіаторних, пластини технічної, килимів діелектричних та технічних, сумішей гумових товарних та ін. Підприємство являє собою комплекс окремих виробництв (цехів), кожне з яких характеризується самостійним технологічним процесом .

Свого часу Білоцерківський завод ГТВ вперше в галузі освоїв серійне виробництво багатоструменевих і варіаторних пасів з формованим зубом, також є одним з небагатьох в Україні виробником Елементів примусового зниження швидкості, т.зв. «Лежачих поліцейських».

Підготовчий цех заводу - один з кращих підготовчих цехів галузі. Його технологічний проект розроблений з урахуванням усіх останніх досягнень вітчизняної техніки. Тут працює система автоматичного дозування гумових сумішей (САД-р), транспортні системи подачі сировини, гумозмішувач обладнаний потужною системою пиловловлювання, що покращує умови праці на робочих місцях і захищає від забруднень навколишню територію.

Крім основних технологічних цехів на заводі є допоміжні цехи і відділи: ремонтно-механічний цех, цех контрольно-вимірювальних приладів і автоматики, електроцех, енергоцех, цех внутрішньозаводського транспорту, центральна заводська лабораторія та інші відділи та служби.

Сьогодні ТОВ «ІНТЕР-ГТВ» - це підприємство, яке оснащено обладнанням для виробництва більш трьох тисяч найменувань конкурентоспроможної продукції, яка застосовується у всіх галузях народного господарства: сільському господарстві, машинобудуванні, автомобіле- і тракторобудуванні, будівництві, залізничному транспорті і т.д. Цикл виробництва замкнутий: від покупки сировини, матеріалів, запчастин і т.д. до реалізації готової продукції. Наявні виробничі потужності, сучасні технології і кваліфіковані фахівці дозволяють не тільки забезпечити потребу вітчизняних сільськогосподарських і промислових підприємств, а й експортувати значну частину продукції у країни ближнього і далекого зарубіжжя. За час роботи торгова марка підприємства завдяки високій якості продукції, отримала визнання споживачів з Росії, Білорусі, Молдови, Казахстану, Прибалтики, Польщі, Болгарії, Пакистану, Вірменії, Азербайджану, Грузії та ін. Наше підприємство є постійним постачальником комплектуючих для конвеєрів найбільших автомобілебудівних,

тракторобудівних, комбайнових та агрегатних заводів: ХК «АвтоКрАЗ» м. Кременчук, ЗАТ «ЗАЗ» м. Запоріжжя, ЗАТ «ЛАЗ» м. Львів, ВАТ «Гідросила» м. Кіровоград, ВАТ «МЗТГ» м. Мелітополь, ВАТ «Завод тракторних агрегатів » м. Вінниця, ВАТ« Херсонські комбайни »м. Херсон, ДП ВО« Південний машинобудівний завод ім. Макарова », ВАТ« ХТЗ » м.Харків, РУП« Гомсельмаш » м. Гомель, Білорусь, КЗ« Ростсельмаш » м. Ростов-на-Дону, Росія. Їх відгуки про нашу діяльність є гарантією нашої порядності та успішного ділового співробітництва.

Робота в сфері якості - одне з пріоритетних напрямків діяльності підприємства. Головна мета політики підприємства в цьому напрямку - забезпечення випуску гумових технічних виробів, які відповідають вимогам споживачів та нормативній документації.

З 2003 року підприємство сертифіковане в системі управління якістю на відповідність міжнародному стандарту ISO - 9001. Застосовувані стандарти в рамках цієї системи управління якістю формують основу для поліпшення діяльності організації, дозволяють їй успішно працювати в майбутньому, пов'язують усіх зацікавлених осіб єдиною метою, і в кінцевому підсумку - організація ефективно функціонує в конкурентному середовищі, забезпечуючи якісну продукцію і умови праці співробітників підприємства на високому рівні.

На ТОВ «ІНТЕР-ГТВ» діє сертифікована лабораторія. Випробувальна лабораторія проводить: фізико-механічні, санітарно-хімічні та стендові випробування гумотехнічних виробів, гумових сумішей з метою контролю якості продукції та її сертифікації. Впроваджена система якості направлена на максимальне задоволення вимог замовника рівнем якості послуг, зниженням витрат на процеси випробувань і забезпеченням достовірності їх результатів.

Протягом останніх 10 років підприємство бере активну участь в українських та міжнародних виставках: міжнародна сільськогосподарська виставка «Золота осінь» м. Москва, «Agritek» і «АгроПродЕкспо» м. Астана, Казахстан, «ІнтерАгро», «Агро», м.Київ та ін.

В даний час статутний капітал підприємства сформований в основному з приватного капіталу. З 2008 року основним власником та інвестором ТОВ «ІНТЕР-ГТВ» є ХК «Євро Фінанс Лтд».

У 2011 році Білоцерківський завод ГТВ освоїв випуск нових видів продукції. До кінця року запускаються в серійне виробництво Рукава гумові напірно-усмоктувальні з текстильним каркасом неармовані по ГОСТ 5398-76.

Навесні 2011 року успішно освоєно виробництво напірних довгомірних рукавів згідно ГОСТ10362-76, а також пасів з арамідним кордшнуром "Kevlar".